HO Nemanjići iz Tićina uputila pomoć sedmočlanoj porodici Jović


Devojčice Radoslava i Marice Jović iz Doboja
Foto: HO Nemanjići Tićino

Još jedna donacija iz italijanskog kantona u Švajcarskoj od predstavnika humanitarne organizacije Nemanjići iz Tićina stigla je u naše krajeve. Ovoga puta aktivisti su posetili i pomogli sedmočlanu porodicu Jović iz Doboja u Republici Srpskoj.

Kako ističu vredni aktivisti Radoslav i Marica imaju petero maloletne dece: Valentinu, Sanju, Nikolinu, Andrijanu i Kristinu. Njih tri idu u osnovnu školu. Otac Radoslav je zaposlen kao šofer, poseduju kuću u kojoj su uspeli da srede samo donji sprat.  „Naši članovi su posle kraćeg razgovora, upoznavanja sa porodicom, odlučili su da im jednokratno pomognemo kupovinom hrane i namernica u vrednosti 350.-km ili 196.-sfr. Prvom prilikom posetiti ćemo ponovo porodicu Jović čije pozdrave i zahvalnost prenosimo svim našim članovima“, dodali  su članovi ove organizacije.