Darinka Vićentijević i dalje vodi Srpski centar Štutgart


Članovi Srpskog centra Štutgart, iz istoimenog grada u nemačkoj pokrajini Baden-Virtemberg održali su u nedelju izbornu godišnju skupštinu. Izabrana je nova uprava, koju će u narednom periodu i dalje voditi dosadašnja predsednica Darinka Vićentijević. Pored nje, članovi uže uprave su Milan Kočić (potpredsednik), Vesna Žujević (potpredsednica)

Nataša Banjac (sekretar), Nataša Rajić (blagajnik), dok su članovi šire uprave Tanja Bojić,

Jelena Tučić, Jovana Kovačević, Vera Rakulj, Darko Mirković, Predrag Kisić, Ivan Kulijer,

Ljubiša Pavlović, Saša Kosanović, Goran Ostić.

Predstavnici omladinaca su: Dijana Lazić, Sara Lazendić, Katarina Jovanović i Stefan Milosavljević. „Prethodnim članovima uprave veliko hvala na uspešnoj saradnji, na trudu i radu našeg društva. Želimo sadašnjoj upravi puno uspeha, srećan rad i dalji napredak našeg društva”, istakli su članovi Srpskog centra Štutgart.